APIE MUS

Stipriausi Lietuvoje 2015-2020 RNV

Įmonės RINVILA pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba pramoninėmis – industrinėmis dangomis vieno iš pirmaujančių Šiaurės ir Rytų Europos gamintojo Tikkurila,  Suomijos pramoninių dažų Nor-maali, Latvijos lakų ir dažų gamyklos Biolar produkcija, unikaliomis medienos apsaugos priemonėmis “Rubio Monocoat”, serijos “KRISTAL” skaidriais epoksidais,  statybos įrankių nuoma.
UAB Rinvila asortimente- lakai, dažai, greitai džiūstantys antikoroziniai alkidiniai, epoksidiniai,  poliuretaniniai gruntai bei dažai,  asfalto ženklinimo dažai, priemonės nuo gruntinių kelių dulkėjimo DUST OFF ir t.t.
Nuomojame profesionalius statybos, remonto, sodo įrankius.
Veiklą pradėjome 2004 m.  Visi klientai mums yra svarbūs ir reikšmingi-tiek bendrovės, tiek privatūs asmenys. Mes visada surandame laiko išsamioms konsultacijoms ir patarimams. Nuomojame ne tik įrankius, bet ir visus reikalingus priedus – grąžtus, pjovimo diskus, parduodame šlifavimo medžiagas, statybinius šovinius, betono priedus, dažus, lakus.
Liejame Temafloor epoksidines ir poliuretanines  grindų dangas (dangos storis 1-4 mm), dažome betonines grindis (dangos storis 0,2- 0,5mm)

Augti greičiau, nei statybų rinka nėra lengva, bet įmanoma !

 

 

7027 Total Views 1 Views Today