Tikkurila

TIKKURILA

„Tikkurila“ tiekia vartotojams, profesionaliems klientams bei pramonės atstovams praktiškus ir ekologiškai subalansuotus sprendimus paviršiams apsaugoti ir dekoruoti. „Tikkurila“ – stiprus regioninis rinkos veikėjas, siekiantis tapti pirmaujančiu dažų gamintoju Šiaurės regione ir Rytų Europoje.
1862 m. įkurta „Tikkurila“ bendrovė yra dekoratyvinių dažų gamybos lyderė Suomijos, Švedijos ir Rusijos rinkose, taip pat viena pirmaujančių šios srities gamintojų Baltijos šalyse ir Lenkijoje. „Tikkurila“ taip pat įsitvirtinusi ir kelių kitų Rytų Europos bei NVS šalių rinkose.
„Tikkurila“ veikla vykdoma keturiose strateginėse vietose – Rytų šalyse, Suomijoje, Skandinavijoje ir Vidurio Europoje. Šiuo metu bendrovė turi gamyklas 8 šalyse.  2017 metais „Tikkurila“ pajamos sudarė 582 mln. eurų.
„Tikkurila“ siūlo platų apsaugai ir apdailai skirtų dekoratyvinių dažų pasirinkimą vartotojams ir profesionalams: vidaus dažai, lakai, efektą kuriantys dažai, lauko medienos, mineralinių fasadų, metalo antikorozinės ir dekoratyvinės dangos, epoksidinės bei poliuretaninės dangos betono grindims.
UAB RINVILA yra kompanijos Tikkurila partneris. Koncentruojamės į sprendimus betono grindims (epoksidinės ir poliuretaninės grindų dangos)  pramonės- gamybos įmonėms, sandėliams, biurams, ofisams, maisto pramonės įmonėms, individualiems vartotojams. Komplektuojame ir parduodame medžiagas, sandariname temperatūrines ir deformacines siūles,  atliekame betono grindų dažymo-liejimo darbus epoksidinėmis ir poliuretaninėmis dangomis (sistemos nuo 0,2mm iki 4mm. Patirtis nuo 2010m).
Temafloor_220W_Primer_LT_PDS_Tikkurila– epoksidinis 2K gruntas drėgnam ir sausam betonui
TEMAFLOOR 400_gdl_lt_2014 12 01 (1) LT– epoksidinis 2K gruntas sausam betonui
Fontefloor_EP_Primer_LT_PDS_Tikkurila– epoksidinis 2K vandens pagrindo gruntas drėgnam ir sausam betonui
TEMAFLOOR P 300_gdl_lt_2015 05 25 LT– epoksidinė 2K liejama danga betono grindims (1-3mm)
TEMAFLOOR 3000_gdl_lt– epoksidinė 2K liejama danga betono grindims (2-5 mm)
Temafloor_PU_LT_PDS_Tikkurila LT– poliuretaninė 2K liejama danga betono grindims
FONTEDUR FL MATT_gdl_lt_2017 01 27 (1) LAKAS MAT- LT– poliuretaninis vandeninis matinis apsauginis 2K lakas
Finngard PU SEAL 25 PL hermetik– poliuretaninis siūlių hermetikas (dažomas)

dav
2019m -BOD Group gamybinės patalpos 1400kv.m.-  2mm epoksidinė sistema TEMAFLOOR 3000
4485 Total Views 3 Views Today